НАФТОВОДЯНІ СЕПАРАЦІЙНІ УСТАНОВКИ ТИПУ УСФА

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ
Сепараційні установки типу УСФА (установка сепараційна фільтруюча автоматична), розроблені і виготовлені ДП "УкрНДІМФ", мають свідчення про типове схвалення міжнародного зразка, що дозволяє використовувати їх на морських і річкових суднах, які експлуатуються на міжнародних лініях, де потрібна якість очистки нафтовміщуючої води до норми, установленої Міжнародною конвенцією МАРПОЛ-73/78 для особливих районів. Крім того, ці установки успішно використовуються для очистки нафтовміщуючих виробничих стоків промислових підприємств.
Сепаратор Сепаратор


ДОСВІД ЕКСПЛУАТАЦІЇ
Більш ніж 20-річний досвід їх виробництва й експлуатації на суднах морського флоту у жорстких морських умовах (хвилювання, вібрація, підвищена вологість і т.ін. ) продемонстрував стабільну високу якість очистки, гарантовану надійність функціонування спеціальних пристроїв і систем, що забезпечують повну автоматизацію технологічного процесу очистки (автоматичні пуск і зупинка, скидання відсепарованих забруднювачів, періодична регенерація фільтруючого матеріалу).
Досвід експлуатації сепараційних установок по очищенню нафтовміщуючих стоків суден і промислових підприємств показав, що практична очисна здатність складає 1-2 мг/л, а ресурс фільтруючого матеріалу - до 10000 годин.

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
Специфічні властивості фільтруючого матеріалу в поєднанні з його періодичною регенерацією (зворотне промивання) забезпечують практично необмежений термін служби і гарантують стабільну якість очистки
Сепараційні установки типу УСФА відповідають кращим світовим зразкам, а по ряду показників перевершують їх.
Всі установки мають Сертифікати Російського Регістра судноплавства і визнані екологічними контролюючими органами України і Росії.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Параметри

Тип установки

УСФА-0,6

УСФА-1,6

УСФА-4

УСФА-10

Продуктивність, м3/год.

0,6

1,6

4,0

10

Вміст нафти в воді, мг/л: на вході

не обмежено

Габаритні розміри, мм:
высота
довжина
ширина


1800
600
600


1850
770
785


1940
950
950


2080
1360
1330

Маса, кг

420

620

850

1700

Споживна потужність, кВт

1,6

1,6

2,2

3,0

Принципова схема сепараційної установки

АВТОНОМНІ СЕПАРАЦІЙНІ КОМПЛЕКСИ
Установки УСФА можуть виготовлятися і поставлятися у виді автономних сепараційних комплексів (АСК), змонтованих у стандартних 20-футових контейнерах
Максимальна пропускна спроможність АСК - 20 м3/год.
Високий рівень автоматизації технологічного процесу забезпечує мінімальні експлуатаційні витрати (обслуговуючий персонал - 1 людина). АСК можуть доставлятися до місця використання плавзасобом, трейлером, гвинтокрилом, на залізничній платформі.
Нижче приведені типові ситуації, у яких АСК можуть виявитися єдиними засобами запобігання (зниження) забруднення навколишнього середовища і пов'язаних з цим збитків:
1) необхідно обладнати судно-збирач нафтовміщуючих вод очисною установкою з мінімальними витратами і без виведення його з експлуатації;
2) необхідно очистити промивну воду, що утвориться при мийці суднових паливних ємностей, при цьому зачисна станція й інші спеціально призначені для цієї мети засоби, відсутні;
3) необхідно очистити нафтовміщуючі води, що утворяться при мийці нафтосховищ.
АСК незамінний засіб очищення води, що утвориться на ділянках мийки автомобільної, залізничної й іншої техніки (автогосподарства, станції технічного обслуговування, залізничні депо, ремонтні підприємства і т.ін.).
АСК вдало впишеться в будь-яку технологічну схему водоочищення промислових підприємств і окремих цехів.

Принципова схема включення АСК в систему очистки нафтовміщуючих вод

Home
Напрямки
розробок
Охорона
навколишнього середовища
Керівництво
Коротка
історія
Посилання
(морський флот)
Web
master